W sieci pojawiła się zaktualizowana wersja filmu EPIC 2014 . To próba zmierzenia się z tematem tego skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy w cyfrowej rewolucji.

Czy dziesięt lat temu ktokolwiek z Was przewidywał, że internet będzie odgrywał tak dużą rolę w naszym codziennym życiu? Mając świadomość jak wiele zmieniło się do dzisiaj w tym co nazywamy nowymi technologiami, trudno być prorokiem i próbować odpowiedzieć na pytanie: co dalej?

W dobie słabnących tradycyjnych mediów wiemy, że rozwój internetu na bezprecedensową skalę to prawie pewnik. Czy wielcy gracze: Amazon, Google, Facebook, MSN złączą siły aby NAPRAWDĘ nas poznać, nasze zwyczaje, potrzeby, nasze życie? Czy razem z korporacjami będziemy tworzyć od zera nowe produkty? Czy podzielą się z nami zyskiem? Jak będzie wyglądała walka nowych mediów z tradycyjnymi? Czy wyrośnie z niej trzeci gracz – ja? „Ja” w wersji NO LOGO, „ja” w klimacie nadających przez CB RADIO, tworząc autentyczny, własny geolokalizowany i targetowany w moją sieć kontaktów kanał. Zobaczcie sami.